Розробка сайту

Послуги з WEB-розробки

Операційні системи

Розробка сайту


Завдяки популяризації Інтернету і дуже великої кількості його користувачів, наявність веб-сайту є необхідною для кожного бізнесу. Завдяки цьому інструменту ви знаходите і знайомите зі своїм бізнесом нових користувачів та потенційних клієнтів, а вже існуючі дізнаються оперативну інформацію про вашу компанію, користуються корисними функціями.

Ми пропонуємо розробку декількох видів веб-сайтів:
- Landing-Page - одно сторінковий сайт, ціллю якого є заохочення користувача до придбання певного товару або замовлення послуги.

- Сайт-візитка - Досить простий вид сайту за функціоналом. Використовується для публікації основної інформації про вашу занятість.

- Корпоративний сайт - У порівнянні з візитівкою має більшу кількість функціоналу, сторінок та можливостей. Зазвичай такий вид веб-сайтів використовує бізнес, що налічує від шести працівників. На ньому розміщується інформація про послуги, новини, контакти та супутня корпоративна інформація яка може знадобитися тим, хто взаємодіє з вами.

- Інтернет-магазин - З такими видами веб-сайтів ви обов’язково зустрічались. Використовується для онлайн реалізації продукції. Має дуже багатий функціонал та взаємодіє з багатьма системами.Контакти

DI-ANT

Адреса:
м.Київ, вул.Російська 39/14
Телефон: + 38 (63/66/98) 100-41-31
Email: mail@di-ant.com
Міський: + 38 (044) 331 1723